Filmowanie dronem w Poznaniu jest coraz częściej wybieraną usługą. Dron jest narzędziem do którego śmiało można sięgać zarówno w codziennym życiu, jak i podczas sesji filmowych – a jeśli przez sesję rozumiemy tak stresującą inicjatywę jak przygotowanie materiałów promocyjnych dla firmy, to dron to w rzeczy samej jest bardzo dobrym medium reklamowym.

Filmowanie dronem w Poznaniu

Dron jest narzędziem, które pozwala na niezwykle kreatywne uchwycenie otoczenia. Widok z perspektywy lotu ptaka na najbliższy obszar zalewany jest szczegółami danego miejsca, którego z poziomu ziemi po prostu nie widać. Kamera instalowana na dronie to zdecydowanie najlepsza i niezawodna alternatywa do filmowania w przestrzeniach uniemożliwiających użycie kamery typu gimbal. Dron to najlepsze urządzenie, z którego pomocą możesz zrealizować własne marzenia filmowe. Znakomicie sprawdzają się przy filmowaniu dzieci, przy okazji wydarzeń firmowych jak i w przypadku reklam kręconych z powietrza.

Filmy panoramiczne z lotu ptaka 360 stopni w Poznaniu

Filmy 360 to nowoczesna metoda reklamy, potwierdzająca się na każdym etapie procesu wykonywania zdjęć. Oferowane kamery 360° idealnie wspierają sprzedaż produktów i usług w kontekście dynamicznych scen ulicznych, czy też jako dokumentacja eventów czy ujęcia panoramiczne miast.  Nasz dron zdjęciowy jest idealnym sprzętem do sfilmowania każdego rodzaju wydarzeń, imprez oraz miejsc. Dzięki jego niewielkiej wadze zabieramy go ze sobą gdzie tylko się da. Dron z aparatem zapewnia różne podejścia do filmowania. W jednym momencie możemy wykonać długi, statyczny plan obejmujący przestrzeń całego miasta, aby już w następnym spektakularnie skręcić w locie i prezentować widok z punktu widzenia wysoko ponad ziemią.

Nasze usługi obejmują zarówno tradycyjne profesjonalne fotografowanie, jak również wykonywanie filmów za pomocą drona. Wykorzystujemy drony DJI Phantom 4. Nasi operatorzy mają doświadczenie m.in. w filmowaniu reportażowym.

Zdjęcia z lotu ptaka

Nasze wideofilmy dronem są tworzone z pasją i są wizytówkami Poznania. Zadbamy o to, aby w trakcie realizacji produkcji również podziwiać piękno Poznania z nowej perspektywy. Staramy się dostarczać swoim odbiorcom film, który naprawdę zapadnie w pamięci. Drony, czyli bezzałogowe statki powietrzne są w tej chwili nieodłącznym elementem fotografii i filmu. Zbliżenia z lotu ptaka ukazują rzeczywistość w inny sposób niż reszta materiałów.