Poduszka ortopedyczna to sprzęt służący do profilaktyki, łagodzenia dolegliwości oraz łagodzenia lub kompensacji skutków schorzeń kręgosłupa poprzez zapewnienie prawidłowego ułożenia kręgosłupa podczas snu.

Poduszki ortopedyczne – dlaczego są takie ważne?

W ciągu całego życia niezliczone godziny spędzają na spaniu. Sen jest niezbędny do odpoczynku i regeneracji naszych ciał, więc jesteśmy gotowi na każde zadanie lub aktywność, którą przyniesie ten dzień. Dobry sen zasługuje na wysokiej jakości materac i wysokiej jakości poduszkę. Lepszy sen oznacza więcej czasu spędzanego z rodziną i przyjaciółmi, mniejszy stres oraz mniej dolegliwości bólowych spowodowanych brakiem odpowiedniego podparcia i wyrównania stawów. Poduszka z mikrofibry ma wyjmowaną wkładkę, która dostosowuje się do poziomu wsparcia; dodając dodatkowy poziom komfortu swojej ulubionej poduszce.

Standardowa poduszka ortopedyczna, która służy do zapobiegania, łagodzenia objawów schorzeń i schorzeń odcinka szyjnego kręgosłupa poprzez zapewnienie jego prawidłowego ułożenia w nocy.

Czym jest poduszka ortopedyczna?

Poduszka ortopedyczna (www.valde.pl) to produkt stosowany w profilaktyce, łagodzeniu dolegliwości oraz łagodzeniu lub kompensacji urazów kręgosłupa poprzez zapewnienie podparcia kręgosłupa w prawidłowej postawie podczas snu. Poduszki ortopedyczne sprzedawane są z niewielkimi różnicami i zawierają piankę, która „zachowuje kształt”.

W naszej ofercie poduszek każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na to, czy śpisz na plecach, na boku, z przodu, czy na poduszce przytulającej misia. Bez względu na to, jaki rodzaj śpisz, poduszki z pianki z pamięcią są zdecydowanym faworytem, ponieważ dopasowują się do Ciebie, tworząc wyjątkowe wrażenia podczas snu, specjalnie dostosowane do Ciebie. Poduszki z pianki memory pomagają zmniejszyć codzienne bóle, zachęcając centralny rdzeń do wyprostowania się, utrzymując szyję i kręgosłup w jednej linii, abyś obudził się wypoczęty i gotowy na nadchodzący dzień.

Sen jest niezbędnym elementem naszego życia

Wykorzystaj w pełni swój sen od nocy do nocy, korzystając z różnych opcji pościeli, które będą dla Ciebie odpowiednie. Wybierz poduszki z pianki z pamięcią kształtu zapewniające wsparcie ortopedyczne, poduszki z pierza i puchu zapewniające lekkość i przytulność, a także poduszki z poliwęglanu zapewniające komfort regulujący temperaturę. Aby zapewnić najlepszy sen, nasze kolekcje pościeli są dostępne w szerokiej gamie kolorów i rozmiarów; od łóżek pojedynczych, podwójnych i typu king-size po łóżka typu super king size i nie tylko. Niezależnie od tego, czy jest to fajna prostota, czy odważne sypialnie, które lubisz, uzupełnij swoją sypialnię pasującymi ramami łóżek i poduszkami.

Sen jest dla nas bardzo ważny, ponieważ zasadniczo regeneruje nasze ciała. Warto więc zainwestować w dobry materac, a poduszki są nieodzownym dodatkiem dla wszystkich śpiących. Poduszka z pamięcią służy głównie do podtrzymywania szyi podczas snu. Najbardziej widoczne różnice między poduszkami z pamięcią a zwykłymi to stopień jędrności i kształtu. Te pierwsze wydają się być twardsze, ale mimo to poduszki z pamięcią są nadal dość miękkie. Ich kształt jest specjalnie zaprojektowany, aby nie zniekształcać się podczas użytkowania. Z kolei standardowe poduszki są zwykle płaskie i różnią się jedynie materiałami użytymi do ich produkcji.